ANASAYFA

 

WORKINGLOBAL

 

DOĞRU ÇÖZÜMLER İÇİN,
DOĞRU BAŞLANGIÇ YAPIN!

Çalışma İzinleri, İkamet İzinleri ve Yabancı Personel Temini konularında, müşterilerimizin firma yapılarına ve yabancı personel sayılarına bakmaksızın, kalite standartlarından ödün vermeden karşılıklı saygı ve güvene dayalı hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve olumlu referanslarımız bunun kanıtıdır.

 

 

 WorkinGlobal
PERSONEL TEMİNİ

WorkinGlobal
İŞ BULMA

WorkinGlobal
YABANCILARA ÇALIŞMA İZNİ

WorkinGlobal
İKÂMET İZNİ

WorkinGlobal
YEMİNLİ TERCÜME

WorkinGlobal
YABANCILARA SİGORTA

WorkinGlobal
YABANCI ÜLKELERE VİZE

WorkinGlobal
BAKICI ve EV HİZMETLERİ
 

Çalışma Prensiplerimiz

GÜVEN

İş ihtiyaçlarında öncelik güvenilirliktir. Müşteriler iş yapacağı şirkete önce güvenmek ister. Bu yüzden şirketimizin çekirdeğini “güven” oluşturur ve güven tanımı; karakterimizi, yeteneklerimizi, gücümüzü ve işimizin doğruluğunu ifade eder. Kurallarımız ve prosedürlerimiz bellidir. Bu yüzden bizimle çalışanlar daima bir adım öndedir.

 

BASİT

Asıl amacımız her zaman müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır dolayısıyla doğru noktalara odaklanarak karmaşık yapılardan, zorlu ve can sıkıcı süreçlerden uzak dururuz.

 

SAYGI

Muhatabımıza karşı saygılı olma konusunda çok hassasız. Pozisyon, unvan, yaş, cinsiyet ya da diğer hiçbir farklılık bizim için ayırıcı bir özellik değildir. Tavrımız her zaman profesyonel bir saygı ve nezaketten yanadır.

 

 

Çalışma izni almak isteyen müşterilerimizi en ince ayrıntısına kadar bilgilendirip, çalışma izni olumlu sonuçlanmayacak başvuruyu yapmıyoruz.  Böylelikle müşterilerimizin gereksiz masraf etmemelerini sağlıyoruz.