PERSONEL TEMİNİ

 

Çok basit meslekler için olsa bile personel seçimi zaman ve para gerektiren bir işlemdir. Başvuru havuzundan en uygun iş adayını seçmek çaba gerektirir. Bu iş için özel personel bulma ekibimiz mevcuttur: En güvenli tarafta yer almanız için. Bütçenizi koruyan kalite. Başarı garantisi.

Personel bulma konusunda başarıyı baz alıyoruz, iş aldığımızda ödemeyi kararlaştırıyoruz. Aracılık çeklerini ödemelerde kabul ediyoruz ve %100 deneme süreli iş garantimiz şu anlama gelmektedir: Hangi sebepten dolayı olursa olsun, 6 aylık çalışma sürecinin sonunda iş adayının iş ile ilişki kesilirse, bir defaya mahsus hiçbir ücret talep etmeden işten ayrılan personelin yerine yenisini buluyoruz.

 

 

Hem işveren olarak sizin için hem de iş adayları için güven konusu gerektirir. Biz sadece mesleki niteliklere değil, aynı zamanda mesleki potansiyellere ve motivasyonlara da bakıyoruz ve bu arada referansları da inceliyoruz. Herşey tamamlandığında sizin için en uygun adayı tavsiye ediyoruz. Ayrıca gelirlere eklenebilen mali yardımlar hakkında ve ekstra ücretlendirmelerin geri ödenmesi konusunda bilgilendirme de bulunuyoruz.