YABANCI ÜLKELERE VİZE

 

Ülkemizde hizmet veren tüm dünya konsolosluklarının uyguladığı ve değişkenlik gösteren vize proseslerine hakim olan uzman kadrosuyla, ticari, turistik, işçi, aile birleşimi, eğitim vizeleri konusunda ve Türkiye'de ikamet eden yabancı vatandaşların ikamet teskereleri , çalışma izinleri ve vatandaşlık başvurularında mevzuata uygun şekilde hareket ederek danışmanlık hizmeti vermek ve kurumsal müşterilerinin yurt içi ve yurt dışı seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuş bir firmayız.

Tecrübeli ve profesyonel vize ekibi sayesinde sizin yurt dısı seyahatlerinizde en büyük sıkıntınız olan vize prosedürlerini ortadan kaldırmaktadır. Ülkeler arasındaki karsılıklı protokoller sonucunda bir çok ülke Türk vatandaslarından vize talep etmektedir. Bu vize uygulamaları her ülkenin kendi konsolosluğu ve büyükelçilikleri tarafından yürütülür ve kendi kanunlarına , yönetmenlilklerine göre isleyisler farklılık göstermektedir.

Yurtdısına çıkacak olan değerli yolcularımızın bu prosedürler ve farklı basvuru uygulamaları için zaman kaybetmesini önler,güvenli ve en hızlı sekilde gideceğiniz ülkelerin talepleri doğrultusunda gerekli vizeye sahip olmanız için danısmanlık yapmakta ve vize hizmet servisi sunmaktadır.

Ayrıca Türkiye 'de bulunan ve burada yasamak isteyen yabancı uyruklu vatandasların, Türkiye de kalıslarını yasal hale getirmek, çalısma ve ikametlerini uzun süreli veya sürekli hale getirmek ve olusabilecek diğer tüm olumsuzlukların önüne geçmek için bünyesinde bulunan hukuk bürosu esliğinde danısmanlık hizmeti sunmaktadır.

Köklü geçmisinden ve deneyimli ekibinden aldığı gücünü global servis ağı ayrıcalığı ile birlestrir. Bu ayrıcalık ile vize servisi, yurt içi ve yurt dısı uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama, transfer temininden genis çaplı is seyahatlerine, özel etkinliklerden dev kongrelere kadar birçok organizasyonu eğitimli ve profesyonel ekibi sayesinde basarı ile yönetir.

Genis hizmet yelpazesi ve gücü sayesinde is ortaklarına deneyimi ile sağladığı güven, her ayrıntsına gösterdiği özen ile basarıya ulasmıs bir hizmet almanın farkını yasatır.