BAKICI ve EV HİZMETLERİ

 

Bakıcı Hizmetlerimiz

  • Çocuk Bakıcısı
  • Ev & Villa Hizmetçileri
  • Hasta Bakıcı
  • Refakatçi
  • Yabancı Eleman
  • Yaşlı Bakıcı

 

 

 

Hasta Bakıcı

Tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyduklarında büyüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi bulabilmek için, sizlere en iyiyi bulmanız için her zaman yanınızdayız.

 

 

Temizlik Hizmetleri 

Temizlik sağlıktır. Temizlik özen ve hassasiyettir. Temizlik yaşama saygıdır. Kendimizi ve yaşadığımız alanları kir, toz, mikrop ve çöplerden arındırarak temizlemek insan olmamızın gereklerindendir. Meşguliyetlerimizin artmasıyla da temizliğe gereken vakti ayıramamaktayız. Bunun içinde yardımcı temizlik elemanları ile bu sorunumuzu çözmeye çalışıyoruz. Fakat temizlik tecrübe, bilinç ve özveri isteyen bir iştir. Her temizlik elemanı gerektiği gibi çalışmamaktadır.  Profesyonel ve işinin ehli güvenilir bir temizlik elemanı bulmakta zor olabiliyor.

   Temizlik alanında tüm bu ve benzeri soru ve sorunları düşünerek çözüm yolları oluşturan firmamız, ev ve ofis temizliklerinde profesyonel kadromuz ile sizin isteklerinize göre kaliteli elemanlar bulmaktadır. 

Tecrübemize ve çalışma metodumuza güveniyoruz.

  Ev isleri için yardımcı olacak, sürekli veya haftanın belirli günlerinde yatılı ya da gündelikçi olarak çalışabilecek elemanlarımız, özenle seçilmiş deneyimli ve güvenilir elemanlardır. Temizlik, ütü, yemek, çamaşır gibi görevleri yerine getirerek, evinizin düzenini korumanızda size yardımcı olurlar.

 

Yabancı Eleman

 Referanslı, deneyimli, şefkatli, dürüst, güvenilir, saygılı, titiz, işine sadık, seçkin, çocuk bakıcıları, çocuk eğitmenleri, oyun ablaları, hasta bakıcıları, yatılı ve gündelik çalışan, ev yardımcıları, bay ve bayan elemanları, villalarda çalışacak yabancı elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

  Çalışanlarımızın eğitimli ve motivasyonlarının yüksek olması sebebi ile başarımızda ki rolü büyüktür. Personellerimizin hizmet verilen alanlarda davranış hizmet kalitesi ve pratik düşünce ile anlık çözümler üretmektedir. Çalışan anneler, ikiz bakımı zor olduğunda eleman bulmakta zorlanırlar daha önceden dadı olarak çalışan ikiz bakımında uzun süreli çalışmış, konusunda uzman sıfır bebek  bakmış, veya anneye yardımcı her yaşta referanslı elemanlarımız mevcuttur. Çocuk gelişim mezunları ,özel eğitimli dadılar, pedagog ve psikoloji mezunları,  ana okul öğretmenleri , yabancı dil eğitmenleri, derslere yardımcı öğretmenler,  oyun ablaları konusunda uzman çalışmış, profesyonel,  geniş uzman kadromuzla  İstanbul Bakıcı Hizmetleri olarak sizin ve sevdiklerinizin hizmetine sunuyoruz.